Ponieważ dla niektórych Panów jest istotne czym są masowani, pragniemy poinformować, że stosujemy najwyższej jakości naturalne oleje do masażu firmy "KANU NATURE".

Co nas zachwyciło w tych olejach? To że, z szacunku dla Człowieka, Zwierząt i Natury produkty pielęgnacyjne "Kanu" produkowane są z najwyższej jakości naturalnych surowców, bez chemicznych konserwantów i syntetycznych barwników. Kosmetyki te nie są testowane na zwierzętach, zatem z powodzeniem mogą być stosowane w kręgach sympatyków wegetarianizmu i ekologii.

Olejki do masażu "KANU NATURE" to wyjątkowe połączenie nawilżających właściwości oleju oraz relaksujących aromatów, które podczas masażu pobudzają  skórę do odnowy, wygładzają ją i odżywiają. Znaczna zawartość witaminy E oraz moc naturalnych olejków eterycznych i innych składników zapachowych wzbogacają właściwości pielęgnujące tych kosmetyków. Olejki do masażu "KANU NATURE" to połączenie pielęgnacji i AROMATERAPII.

Używamy olejków zapachowych, ale dla wrażliwych klientów posiadamy również olejek "KANU NATURE" bezzapachowy.

 

 
 

                                     

PEEP SHOW - Erotic Dance

                    

  MASAŻE TANTRYCZNE

 

 

 

 

 

  O NAS    GRAFIK     MASAŻE     PEEP SHOW    GALERIA DZIEWCZYN     DOJAZD

 

                  

 

 

       Oferta naszych nieziemskich masaży skierowana jest dla Panów mających więcej czasu na odlotowy erotyczny relaks oraz potrzebujących  miłego  odprężenia z dużą dozą zmysłowości i wyczucia. Nasze dziewczyny przeszły stosowne szkolenie w technice masażu, klasycznego oraz relaksacyjnego aby zaspokoić różne wymagania . Ich delikatne dłonie odprężą , zrelaksują oraz dodadzą chęci do życia, a czas spędzony u nas pozwoli zatrzymać na chwilę szalone tempo życia codziennego, zaznać chwil pełnych spokoju i odpoczynku z nutką słodkiej erotyki . 

     Masażystka w trakcie masażu jest zawsze rozebrana, chyba że klient życzy sobie inaczej, w cenie zawarte jest także dotykanie masażystki oraz nieziemskie zakończenie!!

  PODANA  CENA  JEST  ZA  MASAŻ Z JEDNYM ZAKOŃCZENIEM  I   WSZYSTKIMI  MOŻLIWYMI  DODATKAMI  !!   

MASAŻE NURU "AMBROZJA" :  200   -  jedno ekstra milusie zakończenie  FBG !   MASAŻE NURU  "EUPHORIA"  :  200   -  jedno ekstra milusie zakończenie  FBG !

       DODATKOWE  ZAKOŃCZENIE + 30 ZŁ  

 MASAŻ NURU-BODY TO BODY -

  Masaż wykonywany dłońmi i  ciałem . Klient ma do wyboru-  masaż mocniejszy, skierowany na rozluźnienie  zmęczonych napiętych  mięśni, w tym masażu jest więcej elementów wykonywanych dłońmi a trochę mniej  ciałem ,bardzo odprężający i  zmysłowy ,pełen erotycznego relaksu i odprężenia dla zmęczonych mięśni,  lub masaż   delikatny i  bardzo pieszczotliwy dla Panów potrzebujących maksymalnego wyciszenia. Jest w nim więcej elementów masażu ciałem masażystki, ale również miziania,  głaskania i delikatnych pieszczot pazurkami :) W obu masażach kładziemy duży  akcent na miejsca intymne i strefy  erogenne . Różne nasilenie dotyku w zależności od upodobania i potrzeb.  Dla każdego kto chce odprężyć ciało i umysł  oraz zaznać chwil błogiego erotycznego relaksu na najwyższym poziomie oraz maksimum erotycznych uniesień . Bardzo prosimy o poinformowanie masażystki  jeżeli  masaż ma być mocniejszy bez tej informacji masażystka  wykona masaż delikatny rozluźniający, zmysłowy.

                 DUETY-  Masaże wykonywane przez dwie masażystki , podwójne doznania ,podwójna przyjemność :) W cenie jest jedno zakończenie wykonane przez obie dziewczyny równocześnie po masażu,  lub dwa zakończenia wykonane przez każdą dziewczynę indywidualnie, jedno przed masażem , drugie na zakończenie masażu. Bardzo prosimy o poinformowanie masażystek jaką formę zakończenia chcemy.

               DUET- 370 zł

                  DUET SOFT LESS - 450 zł

                  DUET FULL LESS- 550 zł

 

                !!!!! UWAGA WAŻNE !!!!!!

   Większość z nas wykonuje tylko zakończenie FBG , jednak są i takie które wykonują z zasady zakończenie FWG.  Proszę pytać już podczas rezerwacji jakie zakończenie masażu wykonuje dana masażystka, ponieważ u każdej może się to zmienić danego dnia... dziewczyna może mieć pęknięty kącik ust , niedawno usuwany kamień nazębny itp. Sytuacje te mogą wpłynąć na rodzaj zakończenia. Zdrowie jest dla nas priorytetem, nie chcemy jednak Was rozczarować, dlatego jak się umawiacie to po prostu pytajcie :)

 

  W  "EUPHORI BODY to BODY"   do dyspozycji klientów jest wanna z opcją prysznica.                

  W  "AMBROZJI"   do dyspozycji klientów jest wanna z opcją prysznica.

             Lokal jest zamykany  podczas wykonywania masaży.

      Zapewniamy jednorazowe duże ręczniki, prześcieradła i klapki .

    W razie odwołania lub spóźnienia, bardzo prosimy o informację telefoniczną.

    Bardzo dbamy o zdrowie dlatego nasze masażystki mają regularnie robione badania lekarskie.    

 

 

 

 U NAS NIE MA SEKSU , ŻADNA Z NASZYCH TANCEREK  I  MASAŻYSTEK  NIE ŚWIADCZY TEJ USŁUGI !!!

 

 

 

 

 

 

  

                                                                        

  JAK NAS ZNALEŹĆ:

      

PEEP SHOW - "FANTASY"

              

 

           GDAŃSK  - ZASPA     

         ul.Żwirki i Wigury 4 a pawilon 8

     nowy numer :  501-938-688

(czynne w godz. 10.00 - 20.00 )

 

     EUPHORIA -BODY to BODY"              NURU   MASSAGE 

       

           GDAŃSK   GŁÓWNY             

 Ul. Wielkie Młyny 

     (.w godz. od 9.00 -21.00 )

           518-838-959 

  &       518-838-995

 

  

      

     

 

SALON MASAŻU  "AMBROZJA"

 

 

 

        GDAŃSK - SUCHANINO   

            ul. Cygańska Góra

             797-199-458

                     &

             797-199-453

     (.w godz. od 9.00 -20.00 )

            

     

 SALON MASAŻU  "EKSTAZA"

  

              W  PLANACH

        

\